pátek, 01 duben 2022 11:13

Jarní dílny

V sobotu 9.dubna se v budově naší školy uskutečnily tradiční Jarní dílny. Po dlouhé odmlce způsobené pandemickou situací jsme tak mohli otevřít „brány“ veřejnosti, na což jsme se náležitě připravili. Děti i rodiče měli možnost vyzkoušet si pletení pomlázek, drátkování vajíček, tvoření z marcipánu, či velikonoční aranžování z květin.

Mezi další aktivity patřilo malování na obličej spolu s výzdobou jarních odlitků a děti si také mohli koupit perníček nebo se povozit na koních. 

Ve stejný den také proběhlo v těsné blízkosti školy slavnostní otevření venkovního sportovního hřiště, návštěvnost tak byla hojná a akce sklidila velký úspěch. Společně jsme se naladili na jarní i velikonoční notu a všichni odcházeli s pocitem příjemně stráveného odpoledne. 

Naposledy změněno čtvrtek, 21 duben 2022 13:36