středa, 26 duben 2023 11:37

Dětský karneval

V neděli 23.4.2023 jsme uspořádali v kulturním domě karneval. Přišlo velké množství dětí v krásných kostýmech a ani rodiče se nenechali zahanbit. Se svými dětmi se zapojili do soutěží i tance. Atmosféra byla výborná.

O občerstvení se nám postarala paní Naďa Zavadilová se svým stánkem, paní učitelky z mateřské školy vytvořili fotokoutek. Pro všechny byla připravena tombola. Na tu nám přispělo Sdružení rodičů, obec Starý Poddvorov a Nový Poddvorov. Novinkou bylo letos představení a krátké vystoupení dětí z mateřské školy. Jako každý rok jsme připravili rozloučení s žáky 5. ročníku. Pod vedením p. uč. Stávkové předvedli úžasné vystoupení a provedli nás svými oblíbenými písničkami od mateřské školy až po současnost. Z karnevalu odcházeli všichni spokojeni, i když nějaké slzičky přece ukáply, když dotyčný nevyhrál právě to co se mu líbilo, ale takový je život.