neděle, 23 únor 2020 14:56

Předvánoční hraní

Poslední školní den před Vánocemi je u nás ve škole vždy věnován hraní a zábavě. Je to den, kdy z nás spadnou všechny starosti a povinnosti běžného školního dne a můžeme si společně strávený čas užít zábavně. Žáci mají vždy několik možností, jak se vydovádět.

V naší škole jsou mezi žáky velmi oblíbené logické a deskové hry, které měli děti i tentokrát možnost si zahrát. Neméně oblíbená je i tělocvična, kde se skákalo přes lano, nebo se hráli obratnostní a míčové hry. A v neposlední řadě jsou to pohádky, které k Vánocům patří. Ty děti mohly sledovat v družině.

Závěr předvánočního dopoledne tradičně patřil odměňování u vánočního stromku. Děti dostaly drobné dárky od sdružení rodičů, další deskové hry, knihy do školní knihovny nebo výukové stavebnice. Následoval oběd a hurá na prázdniny.