neděle, 16 červen 2019 08:40

Den matek a rodiny

Den matek a rodiny Jako každý rok i letos jsme si připravili originální program, abychom společně oslavili Den matek a rodiny. Ve čtvrtek 16. května se odpoledne v 17.30 hodin proměnil kulturní dům v nahrávací studio.

Nechyběl zde režisér, kameraman a samozřejmě ani účinkující. Ti se pod vedením režiséra Víta Přibila podíleli na natáčení videoklipů z jednotlivých vystoupení.

Děvčata prvního a druhého ročníku zazpívala píseň z pohádky Princové jsou na draka. Chlapci je doprovodili tancem.

Číšníci a číšnice ze 3. třídy zatančili a zazpívali písně Severní vítr, Když se zamiluje kůň a pak se proměnili v prince a princezny a předvedli videoklip k písni Když se načančám.

Sólisty programu byli Elena Čechová v roli císařovny s písní Lásko má já stůňu a Štěpán Bařina s písní Do věží. Obě z filmu Noc na Karlštějně.

Muzikál Ať žijí duchové patřil žákům 4. a 5. ročníku s pásmem sedmi písní.

Celý program ukončili naši nejmladší pásmem básní o mamince a písničkou.

Režisér pak všech maminkám poděkoval za lásku a péči, kterou svým dětem věnují a všechny děti se rozběhly ke svým maminkám s dárečkem a přáním.