středa, 08 únor 2023 05:54

Dětským srdíčkům

 V úterý, 31.ledna, se v naší škole uskutečnilo muzikálové vystoupení pro děti mateřské školy a žáky základní školy. Sólisté agentury Bel canto pod vedením pana Břetislava Vojkůvky připravili pro naše děti zábavný koncert s hudebně – pohybovými aktivitami.

Vystoupení bylo sestaveno z melodických a rytmických skladeb českých i světových skladatelů okomentované zábavným průvodním textem, který dětem tyto skladby přiblížil. Dále byly do vystoupení zařazeny také známé dětské písničky a skladbičky doprovázené obrázky. Tyto skladbičky si všechny děti zazpívaly a také dramatizovaly text.

Pan Břetislav Vojkůvka a sólisté zmiňované agentury mají bohaté zkušenosti z prostředí brněnské opery i z mnohých vystoupeních na základních školách, veškeré písničky i výklad tak dětem podali zábavnou a skvělou formou, díky které si mnoho dětí rozšířilo své obzory. Všichni si koncert náramně užili a odcházeli naladěni na dobrou notu a s úsměvem na rtech.