Ještě zbývá pár měsíců času, ale my už jsme s předškoláky v plné přípravě na zápis do 1. třídy.

Na webu www.novadida.cz byl vytvořen odkaz PORADNA, kde najdete sérii článků o ŠKOLNÍ ZRALOSTI

Zpracovala je paní psycholožka z Pedagogicko-psychologické poradny v Olomouci na základě svých vlastních zkušeností.

Věříme, že Vám budou tyto články a její postřehy k užitku.

Odkaz na poradnu o školní zralosti najdete ZDE

Edukačně–stimulační kurz pro děti předškolního věku narozené do 31. 8. 2013.

Kurz je zaměřen na ověření schopností a dovedností potřebných pro nástup dětí do prvního ročníku. Je určen nejen  pro děti, ale také  pro jejich rodiče. Děti budou pracovat s paní učitelkou a rodiče budou hodině přihlížet. Účast rodičů v hodinách je nutná.

Kurz bude probíhat v budově základní školy vždy v úterý  v čase od 15:30 do 16:30.

Celkem bude trvat 7 vyučovacích hodin (týdně jedna hodina). Je určen pro děti, které budou navštěvovat první ročník v základní škole ve Starém Poddvorově.

Termíny: 19. 2., 26.2 ., 5. 3., 12. 3., 19. 3., 26. 3., 2. 4. 2019

S sebou přineste: přezůvky, pastelky, tužku, gumu.

Důležité dokumenty pro rodiče:

Důležité dokumenty k zápisu: