DO ŠKOLKY POTŘEBUJI:

SKŘÍŇKA:

• Náhradní pohodlné oblečení do třídy a zvlášť na zahradu – dle počasí + spodní prádlo přichystané vždy na viditelném místě.
  • TEPLÉ DNY: kraťasy/sukýnka, tričko s krátkým rukávem, kšiltovka, šátek
  • CHLADNÉ DNY: punčochy/tepláky/legíny, tričko s dlouhým a krátkým rukávem, mikina/svetr, oteplovačky, bunda/kombinéza, vhodná obuv (dle počasí)
  • OBUV: pohodlné boty na pobyt venku, gumáky, přezůvky do třídy – PEVNÁ OBUV

1 BALENÍ PAPÍROVÝCH KAPESNÍKŮ, IGELITOVÁ TAŠKA/SÁČEK.

TŘÍDA:

Děti se do třídy převlékají do vámi zvoleného pohodlného a praktického oblečení.

Pyžamo na polední odpočinek, bez knoflíků, bez šňůrek.

Papírové kapesníky v krabici – 2 balení.

OBLEČENÍ A OBUV VIDITELNĚ DĚTEM PODEPIŠTE CELÝM JMÉNEM!

INFORMACE:

Veškeré dokumenty, které budete zpracovávat a odevzdávat zpět do MŠ – NEPŘEKLÁDAT a předat v kanceláři MŠ, včetně všech plateb.

První týden v září v kanceláři MŠ uhradíte částku 500,- Kč na kulturní potřeby dětí.

Odhlašování a přihlašování dítěte z MŠ je nutné vždy ráno do 8:00 hod. na telefonním čísle:

ŽABIČKY – 602 471 589

BERUŠKY – 725 500 889

Odhlášení a přihlášení obědů vždy předešlý den do 14:00 hod. na telefonním čísle: 518 372 372 – kancelář.

V případě, že dítě omlouváte v daný den ráno do 8:00 hod., máte možnost si oběd vyzvednout do přinesených jídlonosičů v čase 11:00-11:30 hod.

Veškeré další informace vám budou předávány aktuálně s předstihem.