logo

 Přehled ředitelů a jejich učitelů podle školních roků

školní roky správce školy doba působení
1824-1830 František Donné 6 let
1830/1931 František Ludvig 1 rok
1831/1844 Jan Zambál 13 let
1884/1850 Metoděj Ludvig 6 let
1850/1856 Jan Havlíček 6 let
1856/1866 Jan Veselý 10 let
1866/1873 Jan Štverák 7 let
1873/1878 Vácslav Balbín 5 let
1878/1890 Josef Sedláček 12 let
školní rok správce školy podučitel doba působení
1890/91 Josef Sedláček Jan Bláha 1890-1893
1891/92 Tomáš Opluštil Jan Bláha
1892/93 Jan Bílek Jan Bláha
1893/94 Jan Bílek František Rosemborský 1893-1903
1894/95 Jan Bílek František Rosemborský
1895/96 Jan Bílek František Rosemborský
1896/97 Jan Bílek František Rosemborský
1897/98 Jan Bílek František Rosemborský
1898/99 Jan Bílek František Rosemborský
1899/1900 Jan Bílek František Rosemborský
1900/1901 Jan Bílek František Rosemborský
1901/1902 Jan Bílek František Rosemborský
1902/1903 Jan Bílek František Rosemborský
1903/1904 Jan Bílek Václav Jokl 1903/1904
1904/1905 Jan Bílek František Rosemborský 1904/1905
1905/1906 Jan Bílek Fabián Škrobák 1905-1907
1906/1907 Zdeněk Sadovský Fabián Škrobák
1907/8 Zdeněk Sadovský František Adamík 1907-1909
Josef Šmejdíř 1908
Karolína Pelikánová - ruční práce 1907-1913
1908/9 Zdeněk Sadovský František Adamík 1907-1909
Karolína Pelikánová - ruční práce 1907-1913
1909/10 Zdeněk Sadovský Fabián Škrobák 1909-1913
Bohumil Karafiát 1909/1910
Karolína Pelikánová - ruční práce 1907-1913
1910/11 Zdeněk Sadovský Bohumil Babák 1911
Fabián Škrobák 1909-1913
Karolína Pelikánová - ruční práce 1907-1913
1911/12 Zdeněk Sadovský Josef Škarek 1911-1913
Fabián Škrobák 1909-1913
Karolína Pelikánová - ruční práce 1907-1913
1912/13 Zdeněk Sadovský Fabián Škrobák 1909-1913
Josef Škarek 1911-1913
Karolína Pelikánová - ruční práce 1907-1913
1913/14 Zdeněk Sadovský Jan Novotný 1913-1914
Rudolf Macek 1913-1914
1914/15 Zdeněk Sadovský Růžena Španerová 1914
1915/16 Zdeněk Sadovský Marie Cicálková 1915/16
1916/17 Zdeněk Sadovský Eduard Jordán 1916-
Karolína Macková 1916-1918
1917/18 Zdeněk Sadovský Karolína Macková 1916-1.2.1919
1918/19 Zdeněk Sadovský Jan Novotný vrací se z války 1.1.1919
Marie Novotná 1.2.1919-1921
1919/20 Zdeněk Sadovský Jan Novotný 1919-1921
Bohuslav Novotný 1919-1921
Marie Novotná 1919-1921
1920/21 Zdeněk Sadovský Jan Novotný
Bohuslav Novotný
Marie Novotná
1921/22 Zdeněk Sadovský Metoděj Bráblík 1.9.1921-8.2.1922
Vilibald Straka 1.9.1921-27.10.1921
Anna Hřebačková 1.9.1921-19.3.1923
Karel Procházka 8.2.1922- 30.6.1922
1922/23 Jindřich Sís Jan Němec 1.9.1922
Jan Pavka 1.9.-1.10.1922
Anna Hřebačková 1.9.1921-19.3.1923
Ludmila Šmilauerová 1.4.1923-
1923/24 Jindřich Sís Antonín Diviš 1. 9. 1923 - 30. 6. 1925
Oldřich Šmilauer 10. září 1923- 30.6.1924
1924/25 Jindřich Sís Marie Jeřábková 1.9.1924- 26.3.1926
Desidor Zborai 1.9.1924-1.10.1924
Antonín Diviš
Františka Talpová- učitelka ručních prací 27.10.1924 -
1925/26 Jindřich Sís Marie Jeřábková
Ludvák Trávník 18.8.1925- 30.6.1927
Božena Fialová 1.4.1926 - 1. 11. 1929
Anna Salajková - učitelka ručních prací 1.2.1926- 1927
1926/27 Rudolf Mikuš Ludvík Trávník
Božena Fialová
1927/28 Josef Groman Jaromír Dostál 1.9.1927- 1.9.1930
Miroslav Chleboun 1.12.1927 - 29.5.1933
Božena Fialová
Anna Basciková učitelka ručních prací 1927 - 1. 11. 1929
1928-29 Josef Groman Jaromír Dostál
Božena Fialová
Anna Basciková učitelka ručních prací
Miroslav Chleboun
1929/30 Josef Groman Miroslav Chleboun
Jaromír Dostál
Marie Pořízková 1.11.1929- 1.9.1931
Anastázie Gajdíková 1.2.1930- 20.2.1934
1930/31 Miroslav Chleboun Františka Dohnálková 1.9.1930- prázdniny 1932
Marie Pořízková
Anastázie Gajdíková
1931/32 Miroslav Chleboun Kateřina Sochorová 1.9.1931- 9.3.1932
Josef Valíček 9.3.1932 - 30.6.1933
Jaroslav Beránek 1.9.1931-1.11.1931
Josef Groman- vrátil se ze zdravotní dovol.
Františka Dohnálková
1932/33 Miroslav Chleboun Marie Racková
Ferdinand Chovanec 1.9.1932-24.11.1932
Josef Valíček
Anastázie Gajdíková
Marie Gargáňová 24.11.1932
1933/34 Josef Kuden Šplinar Josef 1.9.1933-1.9.1934
Andryska Jan 1.9.1933- 1.2.1934
Zikmund Miroslav 1.9.1933- 15-1.1934
Anastázie Gajdíková- učitelka ručních prací
Karel Bušek 15.1.1934 -
Josef Sluga 1.2.1934- 1.6.1934
Marie Těšinová 20.2.1934- 30.6.1934
Petr Princ 1.6.1934 - 1.9.1934
1934/35 Josef Kuden Julie Vaculíková 1.9.1934 - listopad 1936
Karel Bušek 1.9.1934 - 1.10.1936
Josef Šrahůlek 17.9.1934- 30.6.1936
Anastázie Gajdíková provd. Kašíková 1.9.1934 - 1.6.1935
Olga Baarová 14.3.1935-30.6.1935
1935/36 Josef Kuden  a Karel Bušek
František Pořízek Julie Vaculíková
Josef Šrahůlek
Anastázie Kašíková /Gajdíková/ 1.9.1935
1936/37 Alois Kundera Božena Kunderová 26.8.1936 - 1.2.1939
Karel Bušek
Julie Vaculíková
Stanislav Rylka 27.11.1396- 30.6.1937
František Hubačka 1.10.1936 .- 16.7. 1937
1937/38 Alois Kundera Kunderová Božena
Rylka Stanislav
Ševčík František 1.9.1937- 30.6.1938
1938/39 Alois Kundera Kunderová Božena
Dostálová Věra 1.9.1938- 15.8.1940
Sekanina Jaroslav 1.9.1938- 27.3.1939
Dokulilová Růžena 1.9.1938 - 10. 6. 1939
Ludvík Hasil 15.3.1939 - 30.6.1939
Josef Tománek 1.4.1939 - 15.11.1939
1939/40 Alois Kundera František Filipovič 31.8.1939
Věra Dostálová
Josef Tománek
Ludmila Jelínková 1.9.1939 - 1.2.1940
Růžena Dokulilová 31.8.1938- 30.6.1941
Líčeník Jan 15.11.1939
František Káčer 1.2.1940- 30.6.1940
1940/41 Alois Kundera Zenon Veselý nedelý školní rok
Josefa Bednaříková
Jan Váňa 1.9.1940- 30.6.1941
Růžena Dokulilová - učitelka domácích prací
Marie Louštilová
1941/42 Alois Kundera Marie Louštilová
Ludmila Topenčíková 1.9.1941-9.7.1942
Štěpánka Machová učitelka ručních prací 1.9.1941- 30.6.1944
1942/43 Alois Kundera Marie Louštilová
Jan Líčeník 1.9.1942
Štěpánka Machová učitelka ručních prací
1943/44 Alois Kundera Jan Líčeník
Marie Louštilová
1944/45 Alois Kundera Jan Líčeník
Marie Louštilová
1945/46 Alois Kundera Božena Kunderová 1.9.1945
Pavel Janeček 1.9.1945 - 15.5.1946
Anna Doležalová 15.5.1946-30.6.1945
1956/47 Alois Kundera Božena Kunderová
1947/48 Alois Kundera Božena Kunderová
1948/49 Alois Kundera Božena Kunderová
Pavel Janeček 1.9.1948 - 1.10.1950
Ludmila Zrůnková 1.9.48 - 1.5.1950
1949/50 Alois Kundera Božena Kunderová
Pavel Janeček
Ludmila Zrůnková
Zdenek Palán 1.2.1950- 31.3.1950
Ludvík Hasil 1.5.1950- 30.6.1950
1950/51 Alois Kundera Božena Kunderová
Jaroslav Kotásek 1.9.1950- 30.6.1951
1951/52 Alois Kundera Božena Kunderová
Pavel Janeček 1.9.1951-30.6.1952
1952/53 Alois Kundera Božena Kunderová
Eva Frýbortová 1.9.1952- 30.6.1956
1953/54 Alois Kundera Božena Kunderová
Eva Frýbortová
1954/55 Alois Kundera Božena Kunderová
Eva Frýbortová
Alena Zálešáková 1.9.1954-30.6.1957
1955/56 Alois Kundera Božena Kunderová
Eva Frýbortová
Alena Zálešáková
1956/57 Alois Kundera Božena Kunderová
Věra Obrtlíková 1.9.1956-30.6.1958
Alena Zálešáková
1957/58 Alois Kundera Věra Stávková 1.9.1957 -3.12.1958
Věra Obrtlíková
Marie Vávrová 1.9.1957- 36.6.1958
1958/59 Alois Kundera Danuše Dordová 1.9.1958 - 30.6.1959
Marie Pavlíková 1.9.1958-30.6.1959
Miluše Kučerová 3.12.1958-30.6.1959
1959/60 Alois Kundera Jiřina Dostálová
Marta Koňaříková
Marie Haničáková
1960/61 Alois Kundera Marta Koňaříková
Marie Haničáková
1961/62 Alois Kundera Marta Koňaříková
Marie Haničáková
1962/63 Alois Kundera Marta Koňaříková
Marie Haničáková
Hana Vlachinská 1.9.-1962 - 28-10.1963
1963/64 Marta Koňaříková Hana Vlachinská
Marie Haničáková
Jitka Veithová 1.9.196315.41965
Rudolf Mikuš 5.12.1963-3.1.1964
Eliška Šindelářová 3.1.1964 - 30.6.1970
1964/65 Marta Koňaříková Jindra Večeřová 1.9.1964- 1966
Jitka Veithová
Eliška Šindelářová
1965/66 Marta Koňaříková Eliška Šindelářová
Jindra Večeřová
Jarmila Kopečková 1.9.1965 - 30.6.1970
Marta Stránská - na výpomoc za MD jen tento školní rok
1966/67 Marta Svobodová Eliška Šindelářová
Ivana Reichstäterová 1.9.1966-30.6.1967
Jarmila Kopečková
Jarmila Hřivnová výpomoc za MD 3.1.1967- 5.6.1967
1967/68 Marta Svobodová Eliška Šindelářová
Jarmila Kopečková
Anna Jančaříková 1.9.1967- 30.6-1969
1968/69 Marta Svobodová Anna Jančaříková
Eliška Šindelářová
Jarmila Kopečková
1969/70 Marta Svobodová Eliška Šindelářová
Jindra Večeřová 1.9.1969 -30.6.1970
Jarmila Kopečková
Ludmila Jelínková zástup za MD 3.11.1969 - 30.6.1971
1970/71 Marta Svobodová Emma Hladká 1.9.1970-30.6.1971
Ema Veselá 1.9.1970-30.6.1971
Ludmila Jelínková
1971/72 Marta Svobodová Iva Novotná 1.9.1971 -30.6.1976
Milada Kopecká 1.9.1971-30.6.1972
Jana Chaloupková 1.9.1971-30.6.1972
1972/73 Marta Svobodová Iva Novotná
Jan Lázna - důchodce 1.9.1972-30.6.1973
1973/74 Marta Svobodová Iva Novotná
Marie Kratinová - důchodkyně 1.9.1973- 30.61975
1974/75 Marta Svobodová Iva Novotná
Marie Kratinová - důchodkyně
1975/76 Marta Svobodová Iva Novotná
Václav Kašpárek 1.9.1975 - 30.6.1979
1976/77 Marta Svobodová Václav Kašpárek
1977/78 Marta Svobodová Václav Kašpárek
1978/79 Božena Bystřická Václav Kašpárek
1979/80 Božena Dvořáková Zora Hollanová 1.9.1979-8.2.1982
1980/81 Božena Dvořáková Zora Hollanová
Věra Příkazská 1.9.1980- 30.6.1984
Libuše Nováková zástup za MD 15.10.1980-30.6.1981
1981/82 Božena Dvořáková Věra Příkazská
Zora Hollanová
Karla Trnková 8.2.1982- 30.6.1982
1982/83 Božena Dvořáková Věra Příkazská
Jarmila Novotná 1.9.1982-30.6.1987
1982/84 Božena Dvořáková Věra Příkazská- Sochorová
Jarmila Novotná
1984/85 Božena Dvořáková Jarmila Novotná
1985/86 Božena Dvořáková Jarmila Novotná
1986/87

Božena Dvořáková

Jarmila Novotná

1987/88

škola uzavřena, vyučování zrušeno, výuka probíhala v ZŠ v Čejkovicích

                            

                  

1990/91

Mgr. Miroslav Maniš Mgr. Miroslava Hajdová
Romana Lacková - vychovatelka 1.9.1990-30.6.1992
1991/92 Mgr. Miroslava Hajdová Věra Košuličová 1.9.1992-30.6.1993
Jana Mikulicová - vychovatelka 1.9.1992- dosud
1992/93 Mgr. Miroslava Hajdová Věra Košuličová
Marie Šindelářová 1.9.1992-30.6.1993
Jana Mikulicová - vychovatelka
1993/94 Mgr. Miroslava Hajdová Taťána Jurkovičová 1.9.1993-30.6.1994
Jana Mikulicová - vychovatelka
Beata Kordulíková- vychovatelka 1.9.1993-30.6.1994
1994/95 Mgr. Miroslava Hajdová Věra Sochorová 1.9.1994 - dosud
Barbora Nováková 1.9.1994-30.6.1995
Jaroslava Kadlčíková - vychovatelka 1.9.1994-30.6.1997
1995/96 Mgr. Miroslava Hajdová Cupalová Božena - MŠ
Opluštilová Helena - MŠ
Sochorová Věra
Jaroslava Kadlčíková - vychovatelka
1996/97 Mgr. Miroslava Hajdová Věra Sochorová
Cupalová Božena - vedoucí učitelka MŠ
Opluštilová Helena - MŠ
Jaroslava Kadlčíková - vychovatelka
1997/98 Mgr. Miroslava Hajdová Sochorová Věra
Cupalová Božena - vedoucí učitelka MŠ
Opluštilová Helena - MŠ
Fialová Ludmila-MŠ
Struhová Dagmar - MŠ
Mikulicová Jana- vychovatelka
1998/99 Mgr. Miroslava Hajdová Sochorová Věra
Cupalová Božena - vedoucí učitelka MŠ
Opluštilová Helena - MŠ
Fialová Ludmila-MŠ
Mikulicová Jana- vychovatelka
199/2000 Mgr. Miroslava Hajdová Sochorová Věra
Cupalová Božena - vedoucí učitelka MŠ
Opluštilová Helena - MŠ
Fialová Ludmila-MŠ
Mikulicová Jana- vychovatelka
200/2001 Mgr. Miroslava Hajdová Sochorová Věra
Cupalová Božena - vedoucí učitelka MŠ
Opluštilová Helena - MŠ
Fialová Ludmila-MŠ
Mikulicová Jana- vychovatelka
2001/2002 Mgr. Miroslava Hajdová Sochorová Věra
Opluštilová Helena - vedoucí učitelka MŠ
Fialová Ludmila-MŠ
Mikulicová Jana- vychovatelka
2002/2003 Mgr. Miroslava Hajdová Sochorová Věra
Mikulicová Jana
Opluštilová Helena - vedoucí učitelka MŠ
Ludmila Fialová - vychovatelka
Přikrylová Iveta - MŠ
2003/2004 Mgr. Miroslava Hajdová Sochorová Věra
Mgr. Veronika Stávková 1.9.2003- dosud
Opluštilová Helena - MŠ
Přkrylová Iveta - MŠ
Jana Mikulicová - vychovatelka
2004/2005 Mgr. Miroslava Hajdová Mgr. Veronika Stávková
Věra Sochorová
Opluštilová Helena - vedoucí učitelka MŠ
Cupalová Božena - MŠ
Přikrylová Iveta - MŠ
Mikulicová Jana - vychovatelka
2005/2006 Mgr. Miroslava Hajdová Sochorová Věra
Mgr. Sylvie Hrbáčková
Opluštilová Helena - vedoucí učitelka MŠ
Cupalová Božena - MŠ
Přikrylová Iveta - MŠ
Mikulicová Jana - vychovatelka

2006/2007   Mgr. Miroslava Hajdová     Sochorová Věra

                                                            Mgr. Sylvie Hrbáčková
                                                            Opluštilová Helena- vedoucí učitelka MŠ
                                                            Cupalová Božena - MŠ
                                                            Přikrylová Iveta - MŠ
                                                            Mikulicová Jana - vychovatelka

2007/2008 Mgr. Miroslava Hajdová       

                                                            Sochorová Věra
                                                            Mgr. Sylvie Hrbáčková

                                                            Opluštilová Helena – vedoucí učitelka MŠ

                                Od 1.1.2008        Hana Půčková - vedoucí učitelka MŠ

                                                            Cupalová Božena - MŠ
                                                            Přikrylová Iveta - MŠ
                                                            Mikulicová Jana - vychovatelka

2008/2009 Mgr. Miroslava Hajdová     

                      Sochorová Věra
                      Mgr. Sylvie Hrbáčková
                      Hana Půčková – vedoucí učitelka MŠ
                      Cupalová Božena - MŠ
                      Přikrylová Iveta - MŠ
                      Mikulicová Jana - vychovatelka

2009/2010 Mgr. Miroslava Hajdová    

                      Sochorová Věra

                      Mgr. Sylvie Hrbáčková

                      Mgr. Veronika Stávková

                      Hana Půčková – vedoucí učitelka MŠ
                      Cupalová Božena - MŠ
                      Přikrylová Iveta - MŠ
                      Mikulicová Jana - vychovatelka

2010/2011 Mgr. Miroslava Hajdová         

                      Sochorová Věra

                      Mgr. Sylvie Hrbáčková

                      Mgr. Veronika Stávková

                      Hana Půčková – vedoucí učitelka MŠ
                      Cupalová Božena - MŠ
                      Přikrylová Iveta - MŠ
                      Mikulicová Jana - vychovatelka

2011/2012 Mgr. Miroslava Hajdová        

                      Sochorová Věra

                      Mgr. Veronika Stávková

                      Mgr. Eliška Klubusová

                      Hana Půčková – vedoucí učitelka MŠ do 1.2.2012

                      Jana Otáhalová   od 1. 2. 2012

                      Cupalová Božena - MŠ
                      Přikrylová Iveta - MŠ
                      Mikulicová Jana - vychovatelka

2012/2013 Mgr. Miroslava Hajdová         

                      Sochorová Věra

                      Mgr. Veronika Stávková

                      Mgr. Eliška Holická
                      Jana Otáhalová - MŠ
                      Cupalová Božena - MŠ
                      Přikrylová Iveta - MŠ
                      Mikulicová Jana – vychovatelka a zástupkyně ředitelky

2013/2014 Mgr. Miroslava Hajdová       

                      Jana Mikulicová – zástupkyně ředitelky

                      Mgr. Veronika Stávková

                      Věra Sochorová
                      Jana Otáhalová - MŠ
                      Cupalová Božena - MŠ
                      Přikrylová Iveta - MŠ

2014/2015 Mgr. Miroslava Hajdová    

                      Jana Mikulicová – zástupkyně ředitelky

                      Mgr. Veronika Stávková

                      Mgr. Sylvie Hrbáčková

                      Věra Sochorová
                      Jana Otáhalová - MŠ
                      Cupalová Božena - MŠ
                      Přikrylová Iveta - MŠ

2015/2016 Mgr. Miroslava Hajdová     

                      Jana Mikulicová – zástupkyně ředitelky

                      Mgr. Veronika Stávková

                      Mgr. Sylvie Hrbáčková

                      Věra Sochorová
                      Jana Otáhalová - MŠ
                      Cupalová Božena - MŠ
                      Přikrylová Iveta - MŠ