Výtvarný kroužek

úterý, 13 září 2016 12:32
Tento kroužek je určen pro děti 2. až 5. ročníku, probíhá jednou týdně v odpoledních hodinách. Žáci si zde vyzkouší různé výtvarné techniky jako malbu, kresbu, grafiku, práci s tradičním i netradičním materiálem nebo s keramickou hlínou.

Flétny

pátek, 09 září 2016 09:05
Kroužek fléten nabízí žákům možnost naučit se hrát na jednoduchý  hudební nástroj hravou formou. Scházíme se jednou týdně. V rámci kroužku se připravujeme na různá školní vystoupení, například ke Dnu matek nebo na předvánoční koncert, kdy spolupracujeme se ZUŠ Dolní Bojanovice.

Míčové hry

pondělí, 27 červen 2016 13:30
Zde se děti seznámí s pravidly kolektivních míčových her, jako je vybíjená, košíková, házená a společně si je zahrají v tělocvičně ZŠ. Vedoucí kroužku: Věra Sochorová

Dětský folklorní soubor Kordulka

pondělí, 27 červen 2016 11:35
Pár slov o souboru Dětský folklorní soubor Kordulka vznikl při Základní škole ve Starém Poddvorově v září roku 1996. Vedoucí souboru je Mgr. Miroslava Hajdová a Jana Otáhalová. Spolupracuje s Hudeckou muzikou ze Starého Poddvorova s primášem Matějem Kůrečkou.