pondělí, 17 červen 2019 19:12

Den dětí s Jirkou Hadašem

Na pondělí 3. 6. připadla v naší škole oslava Dne dětí. Tentokrát jsme pozvali kouzelníka Jirku Hadaše a jeho Kouzelný karneval. 

KOUZELNÝ KARNEVAL nabízí kouzelné a hravé animační pořady pro děti. Jedná se o autorské originální programy populárního kouzelníka Jiřího Hadaše, který je oblíbený jak mezi dětmi, tak i jejich rodiči. Mezi našimi žáky je také velmi oblíbený, jelikož byl v naší škole již podruhé a opět se dočkal velkého ohlasu. 

Téma programu bylo pohádkové a jeho důležitou součástí byl maxipes Fík, který společně s panem Hadašem provázel děti celým programem a nechyběl ani oblíbený papoušek Popcorn. Program byl složen z písniček, tanců, her a samozřejmě kouzel. Do všeho se velmi ochotně zapojily jak děti ze školky, tak i ty školní. Nechyběly ani odměny a společné foto. Celý program se díky příznivému počasí odehrával na prostranství u školy.

Naposledy změněno pondělí, 17 červen 2019 19:18