neděle, 31 březen 2019 09:19

Výstava trofejí Kyjov

V pátek 22. února 2019 nás členové Mysliveckého sdružení ve Starém Poddvorově vzali na Výstavu loveckých trofejí, která se letos konala v kulturním domě v Kyjově. 

Akce se zúčastnili všichni žáci školy. Letos nás čekalo milé překvapení hned před vstupem do sálu. Děti tam očekával mladý myslivec se svým dokonale vycvičeným loveckým psem. Děti měly možnost shlédnout povely pro psa, aportování, přivolání psa. Velmi se jim ukázky líbily a vždy psa odměnily potleskem. Potom si nás převzal myslivec, který nás provázel celou výstavou a trpělivě odpovídal na dotazy dětí. Celá výstava byla dozdobená výtvarnými pracemi žáků ze škol okresu Hodonín. Žáci si tam našli svoje práce. Lucie Herzová žákyně 3.ročníku se v II. kategorii umístila na třetím místě se svým výkresem, který pojmenovala Koroptev v obilí.

Naposledy změněno středa, 08 květen 2019 08:46