pondělí, 15 říjen 2018 20:31

Sportovní dopoledne v Šardicích

Ve středu 3. října 2018 se děti II. třídy naší mateřské školy a žáci 1. a 2. ročníku základní školy zúčastnili sportovního dopoledne v Šardicích pod názvem „Můj první gól“.


Zde byly připraveny na fotbalovém hřišti stanoviště, kde děti plnily různé sportovní disciplíny – ve družstvech i jednotlivě. Měly možnost si vyzkoušet práci s fotbalovým míčem – střílení na branku, běh přes překážky, přetahování lanem, hod míčem na cíl a jiné formy práce s míčem.
Pro děti bylo toto sportovní dopoledne velmi zajímavé, děti se snažily a úkoly plnily s nadšením. Z velkého množství zúčastněných dětí trenéři vybrali 25 dětí – talentů, které byly odměněny velkou medailí. Z naší MŠ sklidil velkou pochvalu Marcel Beckovský.
Na závěr tohoto sportovního dne bylo společné foto všech zúčastněných a všechny děti dostaly odměnu.

Video z akce https://www.youtube.com/watch?v=uxSZWcAIxFg&feature=youtu.be

Další fotografie z akce ve fotogalerii a ke stažení na tomto odkaze https://uloz.to/!611iFLOIvnoF/sardice-3-10-2018-rar

Naposledy změněno pondělí, 15 říjen 2018 20:37